Prodej čtyřkolek různých značek

Pokud se podíváme z okna co vidíme? Pochmurné, podzimní, deštivé počasí, občas sněží, pro normálního smrtelníka počasí pod psa. Pro milovníky terénu je to naprostý ráj a ideál, kdy mohou vytáhnout své čtyřkolky a teplé oblečení z garáží a vyrazit do ověřených lokalit, kde se vyblbnou.

Pokračovat ve čtení

Vstupujeme do posledního měsíce roku – čas nachystat novoročenky

Víte o tom, že o firemní kultuře vypovídá i to, jestli posíláte svým obchodním partnerům novoroční přání? Ano, opravdu je to tak.

Pokud si myslíte, že taková prkotina jako novoročenka nemá na nic vliv, tak se pletete. Právě taková jednoduchá věc, jako je odeslání novoročenky, může změnit váš vztah s obchodním partnerem. Je to malé, ale účinné vstřícné gesto.

Zhotovení novoročenky nevyžaduje žádný velký um a pokud využijete digitální tisk, tak vás vyjde i velmi levně.

Na internetu existuje spousta online grafických editorů, které jsou zdarma a přitom v nich velmi jednoduše vytvoříte krásné novoroční přání. Podívejte se třeba na Canva.com, kde najdete již předchystané šablony, které si můžete upravit pro vlastní potřeby. Některé šablony jsou placené, ale spousta jich je zdarma.

Kanceláře vhodné pro podnikatele cílící na zahraniční klientelu

Pokud podnikáte v odvětví, které cílí na zahraniční klientelu (například medicína, estetické zákroky apod.) máme pro vás tip na pronájem kanceláře v Praze 5. Jedná se o dům kancelářský dům v části Praha 5 - Stodůlky.

praha 5

Objekt je malý, takže nejde o žádný velký komplex, ale spíše rodinnou firmu. Jde o novostavbu na vysoké úrovni. Dopravní dotupnost je skvělá – objekt leží na trase D5 a je tudíž dostupný po cestě z pražského mezinárodního letiště. MHD také není problém, protože poblíž je zastávka Nové Butovice a tudíž i skvělá dostupnost metrem po trase B.

Jak na dobrou reklamu?

Potřebujete zvýšit povědomí o vaší firmě či výrobku? Hledáte správný způsob, jak zajistit, že se vaši potencionální zákazníci dozví o vaší firmě a zvýší se tak pravděpodobnost toho, že u vás nakoupí nebo poptají službu?

V případě, že působíte regionálně, měli byste určitě přemýšlet o reklamě, která zasáhne cílovou skupinu v regionu vašeho působení. Takovou formou reklamy je například venkovní reklamní banner nebo polep auta.

Reklamní plochy v Olomouci můžete poptat u společnosti OKdesign, která je odborníkem na signmaking již řadu let.

Další články...